Hakkımızda

    1. Before
    2. After
  • Green Anatolia Organizasyon Hakkında


    Green Anatolia OrganizasyonTÜRSAB’ a A-5706 belge numarasıyla ve ile bağlı bir kuruluştur. Dünyanın bütün ülkelerine uçak bileti, otel rezervasyonu, transfer hizmetleri ve araç kiralama hizmeti yapabilmektedir. Ayrıca yurtdışındaki partner acenteleriyle birebir bağlantı içerisindedir. Uluslararası rezervasyon sistemleri sayesinde bünyemizdeki call center 7/24 hizmet verebilmektedir.

Green Anatolia Organizasyon; olarak 2005’den bugüne turizmin her alanında faaliyet gösteren firmamız, bünyesindeki www.tatilgibisiyok.com, www.ankararental.com, www.turkiyebilethatti.com ile sektörün her alanında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Yurt içinde ve yurt dışındaki bütün otellerle ve uçak firmalarıyla, kongre, seminer, toplantı organizasyonları ve eğitim seminerlerini tecrübeli personelimiz ve kaliteli altyapımızla düzenlemekteyiz.
Green Anatolia Organizasyon; TÜRSAB’a A-5706 belge numarasıyla ile bağlı bir kuruluştur. İnternetten online satış imkanına sahip olan Green Anatolia Organizasyon, Türkiye’nin her yerinden siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.
Özellikle haber dairenizce ihtiyaç duyulan ve kurumunuz personelinin; yurtiçi, yurtdışı otel ve uçak bileti rezervasyonlarını, vize takibini, transfer hizmeti, eğitim seminer ve toplantı organizasyonlarını şirketimizce takip etmek ve gerekli hizmeti en kaliteli şekilde gerçekleştirmeyi arzu etmekteyiz. Bu konuda sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Green Anatolia Organizasyon; TÜRSAB’ a A-5706 belge numarasıyla ve ile bağlı bir kuruluştur. Dünyanın bütün ülkelerine uçak bileti, otel rezervasyonu, transfer hizmetleri ve araç kiralama hizmeti yapabilmektedir. Ayrıca yurtdışındaki partner acenteleriyle birebir bağlantı içerisindedir. Uluslararası rezervasyon sistemleri sayesinde bünyemizdeki call center 7/24 hizmet verebilmektedir.
Green Anatolia Organizasyon; Tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, derneklere, vakıflara ve özel sektöre aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır. Geçmişten gelen tecrübe, yaratıcılık ve dinamizmin birleşmesi ile en iyi, en kaliteli ve en hızlı şekilde bütün isteklerinize cevap vermektedir.
Misyonumuz; Sektöründe etkin, kalıtımlı, müşteri odaklı çalışmalar yaparak sadece ulusal değil uluslar arası alanda da kendisine bağlı kuruluşlar ile çalışma alanlarına yeni değerler katmak
Vizyonumuz; Çalışmalarını ileri teknolojinin gerekleri ile birleştirerek, toplam kalite yönetiminin gerektirdiği takım çalışmasını ön plana çıkarmak ve nihayetinde müşteri odaklı çalışmalar yapmak suretiyle en ileri seviyede müşteri memnuniyeti yaratmak.

Yurt Dışındaki Çalıştığımız Ülkeler;

Avrupa Ülkeleri:(Almanya, Fransa, Hollanda, İrlanda, İsviçre, Lihtenştayn, Lüksemburg, Monako, Beyaz Rusya, Romanya, Slovakya, Ukrayna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Danimarka, Norveç, Litvanya, Letonya, İzlanda, İsveç, Finlandiya, Estonya, Andorra, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Malta, Portekiz, San Marino,Makedonya,Karadağ,İtalya,İspanya,Hırvatistan)
Amerika Kıtasındaki Bütün Ülkeler
Uzakdoğu Ülkeleri: (Çin, Japonya, Endonezya, Filipinler, Malezya, Brunei, Singapur, Doğu Timor, Tayland, Laos, Kamboçya, Vietnam, Myanmar (Birmanya), Çin Cumhuriyet(Tayvan)Kuzey Kore, Güney Kore ve Moğolistan)
Ortadoğu Ülkeleri: (Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, İran, İsrail, Katar, Kuveyt, Lübnan, Mısır, Suriye,Suudi Arabistan,Türkiye,Umman,Ürdün,Yemen)

Green Anatolia Organizasyon olarak sunmuş olduğumuz hizmetler;

Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti Rezervasyonları
Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm Otellerin Rezervasyonları
Yurtiçi ve Yurtdışı Transfer
Araç Kiralama Hizmetleri
Vize Asistans Hizmetleri
Ulusal ve Uluslar arası Kongre Seminer, Toplantı Organizasyonları
Hizmet İçi Eğitim Toplantıları ve Eğitim Danışmanlığı
Uçak Kiralama Hizmetleri
Teknik Hizmetler

Teknik Hizmetler;

Broşür pankart ve branda tasarımı ve hazırlanması
Program ve tebliğ kartlarının hazırlanması
Çok amaçlı salon temini
Teknik Hizmetler, Işık ve ses
Simültane tercüme sistemi ve ekibinin temini

DÜNYAYA AÇILAN PENCERENİZ GREEN ANATOLIA ORGANİZASYON’DAN GEÇER…

Green Anatolia Organizasyon İletişim

İletişim